04 czerwca 2013

Malowany wieszak

DRUGA EDYCJA AUKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ HOSPICJUM DLA DZIECI
Szafa.pl oraz Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci już po raz drugi organizują aukcję charytatywną na rzecz najmłodszych podopiecznych podkarpackiego ośrodka.

100 wieszaków pomalowanych przez znane i lubiane osoby ze świata mody, muzyki, telewizji, Internetu, sportu, kabaretu, kulinariów, studentów oraz polityki zostanie zlicytowanych od 1 czerwca na stronie aukcja.szafa.pl.

„To, że chcemy wesprzeć Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci wiedzieliśmy od dawna, szukaliśmy tylko odpowiedniej formy. Pomysł z licytacją wieszaków, które zarówno
dla naszych użytkowniczek, jak i osób niezwiązanych z portalem, kojarzyły się z nami, przyszedł spontanicznie.  Ten mały gadżet potrafił osiągnąć cenę nawet 430zł, co finalne  zaowocowało kwotą ponad 4tys. zł. na koncie Hospicjum.  Cieszymy się, że w poprzedniej edycji do współpracy udało nam się namówić Gosię Baczyńską, która reprezentowała środowisko projektantów.” mówi, Urszula Zych, z Grupy Szafa.pl.

„W tym roku działamy na dużo szerszą skalę. Do współpracy zaprosiliśmy osoby znane
i lubiane z różnych środowisk branżowych. Do akcji dołączyło mnóstwo ciekawych osób. Będzie można wylicytować m.in. wieszak Dody, Magdy Gessler, Justyny Steczkowskiej, Michała Żebrowskiego, blogerki modowej Julii Kuczyńskiej  (Maffashion) i blogerki kulinarnej Elizy Mórawskiej (White Plate),  jak i np. Piotra Żyły. W zdrowej rywalizacji,
o wieszak swojej ulubionej marki będą mogli powalczyć również fani firmy Deezee
i Stylowebuty.pl, czy serialu Pierwsza Miłość” dodają organizatorzy. Pozostałe wieszaki pomalowali studenci ASP z Krakowa oraz Krakowskich Szkół Artystycznych.

Wielkie malowanie już się rozpoczęło. Niepowtarzalne wieszaki będzie można wylicytować 
w serwisie Szafa.pl, ale śledzić aukcję będzie można również poprzez aplikację na fanpage’u Szafa.pl. Dodatkowymi kanałami medialnego wsparcia będą posty na profilach autorów malowanych wieszaków oraz informacje na stronach www ogólnopolskich partnerów.  Każdego dnia prezentowanych będzie 6 nowych wieszaków, a licytacja każdej z partii będzie trwała 3 dni. Start przypadł na 1 czerwca, w Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Wartością dodaną akcji jest fakt, iż dla osoby, która wylicytuje wieszak za największą kwotę firma Acer przewidziała tablet Acer Iconia B1 sponsorowany bezpośrednio przez producenta.
Więcej informacji:
Szczegóły będą zamieszczane w serwisie Szafa.pl na stronie www.aukcja.szafa.pl, na Facebooku i na stronie Hospicjum www.hospicjum-podkarpackie.pl

Link do aukcji :  http://aukcja.szafa.pl/


1 komentarz:

  1. Świetna, szczytna akcja. Mam nadzieje, ze jak najwiecej osob wezmie w niej czynny udzial :) Pozdrawiam i w wolnej chwili zapraszam do mnie ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze. / Thank you for your comments.

Copyright © 2016 Yoshee , Blogger